VITAJTE

Kreativna Agentúra

Ako sa vyznať v dnešnom digitálnom svete a uspieť. Máte svoj sen a potrebujete sa dostať do cieľa? Mi Vám pomôže a ukážeme ten správny smer a nakopneme rýchlosťou.

Čo pre Vás môžeme urobiť

identita

Vytvoríme pre Vás logo, hlavičkový papier, reklamné materiály a to všetko  od návrhu až po tlač. Najprednejší je výnimočný klientský komfort. To je miesto, kde smerujeme.

Vizualizácie

Máte developerský projekt? Alebo projekt Vášho vysnívaného domu alebo bytu a chcete ho previesť do reality. Mi Vám stým pomôžeme, Váš projekt pretvorím do nádherných vizualizácií alebo videa kde si môžete prezrieť ako to bude v vypadať v reálnom svete

Marketing

Potrebujete pomôcť pri tvorbe reklamného postupu Vášho e-shopu? Sme na vás pripravený, sledujem najnovšie novinky, trendy a sme flexibilný pri tvorge a plánovaniu vašej kampane. 

SEO Stratégia

Všetko nastavíme a budeme tvoriť aby aj vi ste boli jednotka na tom googli 😉

SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je to veda. Je to  súbor techník na zlepšenie návštevnosti webstránky z organických (neplatených) výsledkov vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. SEO zahŕňa analýzu kľúčových slov, linkbuilding, linkbaiting, social media marketing, virálny marketing, on-line PR v kombinácii so sémantickým kódovaním webu.

UX & UI

Každá internetová stránka sa skladá z niekoľkých procesov. Od plánovania, návrhu až po samotnú realizáciu. Tvoríme všetky procesy, grafickú stránku, programovú časť, marketingový zámer a smer Vašej digitálnej cesty. Všetko vysvetlíme a prevedieme Vás od vašich želaní po cieľ. “Nič nieje nemožné, len treba vedieť ako a chcieť”.

Web bezpečnosť

Bezpečnosť je prvoradá. Je veľmi dôležité nezabúdať na to čo vás chráni pred zneužitím alebo stratou vašich dát. Pri každom projekte kladieme veľkú pozornosť a dôraz na bezpečný a rýchli web alebo e-shop. S nami sa báť nemusíte, všetko preverujeme, zálohujeme, chránime a bránime.

DOMENA.SK

Zaobstaráme pre Vás doménu aj hosting. Nemusíte sa trápiť hladaním poskytovateľa, spolupracujeme stými najlepšími, najrýchlejšími a najbezpečnejšími.

Ste pripravení byť našim ďalším klientom?

info@dizain.sk   •   +421 905 594 499