POMOC & PODPORA

F.A.Q

Otázky pred ...

Neviete čo si máte pripraviť na prvé stretnutie, alebo ako to vlastne všetko bude prebiehať. Čo to vlastne bude stáť a kto sa bude o vašu stránku starať ďalej po ukončení a odovzdaní diela. Všetky otázky Vám zodpovieme. Neváhajte sa nás opýtať na čokoľvek.

Kontaktovať nás môžete pomocou telefónneho čísla alebo mailu ktoré nájdete na našej stránke KONTAKT. Vopred si dohodneme stretnutie a nechájte sa pozvať na kávičku.

Pred prvým stretnutím je dobré vedieť cieľ a čo chcete aby vaša internetová stránka, e-shop alebo vizualizácia spĺňala. Prípadne mať pripravené odkazy na stránky podobné tej ktorú by ste chceli aj vy, alebo nápad načrtnutý na kúsku papiera. Nebojte sa, s všetkým poradíme a pomôžeme. 

Cena každej internetovej stránky je individuálna, nakoľko ku každému projektu pristupujeme samostatne a podľa želaní klienta. Cena je vypočítavaná za celok všetkých prác ktorá je stanovená podľa pracovných hodín. 

Keď už budete mať svoju web stránku, e-shop alebo vizualizáciu a prevedieme vaše požiadavky k realite je to už len na Vášom rozhodnutí. Stránky vieme naďalej spravovať bez vášho zásahu, pridávať alebo meniť texty, fotografie, portfólio alebo produkty či akcie. To všetko na Váš podnet a prijímame požiadavky 24/7. Ich zapracovanie je na základe ich náročnosti a dôležitosti spracovávané.

Ako získam názov stránky a kde bude uložená?

Názov stránky mi rezervujete?

Všetko vybavíme za Vás. S výberom názvu (domény) Vašej stránky poradíme a na rezervujeme. Môžeme zabezpečiť domény aj cudzích krajín pre web stránky v rôznych jazykoch alebo multi-jazyčné stránky.

Kde bude uložená moja stránka?

Vaša stránka bude umiestnená na rýchli serveroch s najnovším hardvérom a softwarom. Serveri s ktorými spolupracujeme majú nové SSD disky, silné procesory a pamete aby Vaša stránka šla čo najrýchlešie.

Budú moje dáta v bezpečí?

Môžete sa spoľahnúť na bezpečnosť Vašho webu alebo e-shopu. Súbory denne kontrolujeme priamo na serveri. Garanatujeme ochranu pred DDOS útokmi. Všetky Vaše dáta denne zálohuje na inom mieste ako je Vaš web.

Ako budem ovládať web stránku?

Stránka je vytvorená podľa Vašich požiadaviek. Ak budete chcieť meniť obsah stránky alebo len niektoré jej časti, všetko nastavíme podľa Vašich predstáv. Chcete aby sme Vašu stránku spravovali mi? Povedzte nám o tom a mi sa radi o to postaráme.

Máte nejaké otázky?